5 complimenten die je kind laten groeien

Ontvang de gratis gids vol complimenten die écht binnenkomen als welkomstcadeau bij inschrijving op onze nieuwsbrief.
Zet vandaag nog de eerste stap naar meer zelfvertrouwen bij je kind.

LM - Pop-up - 5 complimenten

HSP Voelhelden Promo

Aanbieding speciaal voor jou

Omdat je je hoogsensitieve kind graag wilt helpen.

Het HSP Voelhelden Pakket met 25% korting!

Help je kind omgaan met HSP en leer het zelfverzekerd in de wereld staan met deze exclusieve aanbieding!

Als je kind (hoog)gevoelig is dan heeft het veel mooie eigenschappen.
Maar je kind kan er ook behoorlijk last van hebben. Bijvoorbeeld omdat je kind niet weet hoe hij/zij moet omgaan met alles wat het voelt. Sommige gevoelige kinderen hebben moeite met inslapen, krijgen lichamelijke klachten of worden snel boos, bang of verdrietig. Ook worden hoogsensitieve kinderen vaak erg onzeker.

Help je kind hiermee omgaan met deze mooie aanbieding.
Het HSP Voelhelden Pakket bestaat uit:

Ik Heb Voelsprieten

Je kind leert zichzelf beter kennen en zo om te gaan met prikkels en gevoeligheden. En je kind leert ontspannen. Het werkboek geeft uitleg en heeft veel leuke oefeningen en opdrachten.

Online cursus Meer zelfvertrouwen voor je kind

Minder Onzeker, Meer Zelfvertrouwen

De online cursus: Minder Onzeker, Meer Zelfvertrouwen leert jou je kind te helpen bij het ontwikkelen van meer zelfvertrouwen

De cursus bestaat uit:

Leuke videolessen en e-mails
Praktische tips en oefeningen met direct effect
Downloadable factsheets en werkbladen om samen te doen
Rian Meddens
Orthopedagoog Generalist

Mijn naam is Rian Meddens. Ik ben orthopedagoog en moeder van 3 kinderen. Mijn passie is om ouders te helpen op een positieve en relaxte manier op te voeden.

Nu voor €102,95 77!

Gun je kind meer zelfvertrouwen

Kinderen met zelfvertrouwen gaan makkelijker nieuwe uitdagingen aan, ze hebben geen last van onzekerheid en voelen zich daardoor prettiger. Ze durven fouten te maken, zonder dat ze zich meteen slecht over zichzelf zullen voelen. Wil je samen met je kind diens zelfvertrouwen versterken? Volg dan deze cursus!

Een aanrader voor elke ouder!

“Ik heb de cursus als heel fijn en nuttig ervaren. Het heeft me doen inzien dat, hoe ik reageer veel invloed heeft op onze dochter. We hebben nu al een aantal dingen anders gedaan sinds het begin van de cursus. Onze dochter doet bijvoorbeeld meer zelf en ze doet dit graag en met meer zelfvertrouwen!
De vele filmpjes en oefeningen zijn heel goede tools, waar ik nog vaak naar zal terug kijken. Een aanrader voor elke ouder!

~ Noor, moeder van een dochter van 8 jaar ~